FOTOGRAFOWANIE EKSKLUZYWNYCH NIERUCHOMOŚCI

Sprzedaj  szybciej dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej Twojego domu, mieszkania, apartamentu lub rezydencji.

Masz zamiar szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość ? Czy wiedziałeś o tym, że kluczem do szybkiej sprzedaży Twojej posiadłości jest dobrze wykonana, profesjonalna sesja zdjęciowa ? Dzięki temu sprzedaż będzie kilkukrotnie łatwiejsza i szybsza.

Przygotowujemy wysokiej klasy zdjęcia nieruchomości do ogłoszeń – zdjęcia na AllegroOLX a także na OtoDom. Nie obce nam profesjonalne sesje Rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań. Na Twoje życzenie udzielimy swojego wsparcia przy sprzedaży nieruchomości.

Zanim kupujący wyciągnie portfel – kupuje oczami. Dlatego tak ważne w sprzedaży jest przygotowanie fotografii nieruchomości – to zdjęcia sprzedają !

Co otrzymujesz w tym pakiecie ?

– sesję zdjęciową jednej nieruchomości

– 10 obrobionych graficznie zdjęć

– dojazd do klienta na terenie Trójmiasta ( Gdynia, Gdańsk, Sopot )

– zdjęcia wysyłane drogą elektroniczną

Napisz i zarezerwuj swój termin już dziś.

Szanowni Państwo,

Specjalizuję się w sesjach fotograficznych nieruchomości dla wymagających klientów PREMIUM. Wykonuję sesje fotograficzne dla osób i firm, którzy atrakcyjność i wyjątkowość wnętrz oraz architektury budynków chcą zaprezentować na zdjęciach. Fotografuję obiekty mieszkaniowe, usługowe, biurowe, przemysłowe o rożnej wielkości, przeznaczeniu i specyfice. Fotografuję małe i duże mieszkania, apartamenty i domy, hotele i pensjonaty, lokale usługowe, budynki użyteczności publicznej, biura i biurowce, sklepy i pasaże handlowe, galerie handlowe i centra handlowe. Hale fabryczne i obiekty przemysłowe. Fotografuję detale architektoniczne, małą architekturę, elementy wystroju wnętrz i elementy krajobrazu. Wykonuję zdjęcia wewnątrz budynków i na zewnątrz, obiektów do sprzedaży, dzierżawy i na wynajem.

Wykonuję zdjęcia dla właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, deweloperów, agentów nieruchomości, biur nieruchomości, pośredników, inwestorów, wykonawców, architektów i rzeczoznawców budowlanych. Wykonuję sesje fotograficzne dla producentów materiałów budowlanych, producentów akcesoriów i armatury przemysłowej, producentów wyposażenia wnętrz oraz wytwórców konstrukcji budowlanych.

Prowadzę Spółkę Z.O.O. od 2011 roku i na swoje usługi wystawiam faktury.

Ceny sesji nieruchomości są zróżnicowane, zależą m.in. od metrażu/kubatury obiektu, ilości pomieszczeń, od aranżacji wnętrz, ilości zdjęć konkretnych pomieszczeń oraz zdjęć w całym budynku, czasochłonności podczas obróbki/retuszu zdjęć, czasu dojazdu na sesję/odległości.

Koszt sesji nieruchomości ustalam indywidualnie. Orientacyjne ceny sesji mieszkań, domów na sprzedaż lub na wynajem oraz biur, sklepów, lokali usługowych przedstawiają się następująco:

Małe mieszkanie | 10 zdjęć | cena: 249 zł

Mieszkanie, apartament, mały domek | 15 zdjęć | cena: 349 zł

Duże mieszkanie, dom | 20 zdjęć | cena: 499zł

Możliwe jest zamówienie większej ilości zdjęć

Mini sesja małego biura lub sklepu | 8 zdjęć | cena: 249 zł

Małe biuro, mały sklep, mały lokal usługowy | 15 zdjęć | cena: 399 zł

Biuro, sklep, lokal usługowy | 20 zdjęć | cena: 499 zł

Możliwe jest zamówienie większej ilości zdjęć.

Inne nieruchomości – wyceny sesji dokonuję indywidualnie

Pytania i odpowiedzi oraz wskazówki dotyczące fotografowania nieruchomości.

Czy profesjonalne fotografie zwiększą szanse na sprzedaż mieszkania lub domu?

Zdecydowanie tak! Ludzie „kupują oczami” – to przede wszystkim dobre zdjęcia sprzedają nieruchomości. Zanim klient przyjdzie obejrzeć lokal, przegląda w serwisach ogłoszniowych setki zdjęć różnych wnętrz i chętniej wybiera te, które wyglądają atrakcyjnie. Dobre zdjęcia zachęcają do kontaktu ze sprzedawcą więcej osób, a więc szanse na sprzedaż lub wynajem znacząco rosną. Mieszkanie lub dom z wysokiej jakości zdjęciami można sprzedać o wiele szybciej i w dodatku drożej!

Profesjonalne zdjęcia są niezastąpione. Dwa biura nieruchomości nie mogły sprzedać ładnego mieszkania przez pół roku. Trzecie biuro nieruchomości skorzystało z moich usług i po wykonaniu lepszych zdjęć mieszkanie sprzedało się po 3 dniach (mój rekord to 30 minut od publikacji zdjęć)!

Jaki jest cennik usług fotograficznych dla fotografii mieszkań lub domów na sprzedaż?

Napisz do mnie aby otrzymać cennik wykonania zdjęć nieruchomości. Koszt profesjonalnej sesji fotograficznej to drobny wydatek i najbardziej opłacalna inwestycja w całym procesie sprzedaży/wynajmu! Szczególnie w zestawieniu z innymi kosztami, jak reklama, prowizja agencji nieruchomości czy upust cenowy podczas negocjacji z klientem.

Jak samemu ustalić orientacyjną liczbę potrzebnych zdjęć?

Liczba zdjęć zależy głównie od rozkładu wnętrz i aranżacji przestrzeni. Duże, atrakcyjnie zaaranżowane pomieszczenia wymagają większej liczby zdjęć niż mniejsze, puste pokoje. Orientacyjna liczba ujęć dla różnych wnętrz w mieszkaniu lub domu:

– Salon – 2-4 zdjęcia

– Kuchnia – 2-3 zdjęcia

– Sypialnia – 2-3 zdjęcia

– Pokój – 2-3 zdjęcia

– Łazienka – 1-2 zdjęcia

– Korytarz – 1-2 zdjęcia

– Budynek z zewnątrz – 1-3 zdjęcia

– Inne pomieszczenia – 1-2 zdjęcia (np. garderoba, spiżarnia, komórka lokatorska, pralnia, piwnica, basen, garaż, klatka schodowa, winda, strych, balkon, taras, weranda)

Nie zawsze warto pokazywać wszystkie wnętrza! Szczególnie w przypadku dużych domów wybiera się tylko te pomieszczenia, które wyglądają najatrakcyjniej. Wiele serwisów ogłoszeniowych ogranicza liczbę zdjęć, więc wystarczy ok. 20 najlepszych fotografii. Weź też pod uwagę, że nasze mózgi pracują w zaskakujący sposób – na podstawie kilkunastu fotografii wyobrażamy sobie całą nieruchomość tak, jak chcielibyśmy ją widzieć, czyli zwykle korzystniej niż w rzeczywistości. To oznacza, że klient chętniej umówi się na wizytę gdy nie będzie widział wszystkiego…

kom. 535 948 148

kom. 535 948 048

Fotograf Trójmiasto – Gdynia, Sopot, Gdańsk

Krzysztof Knura

 

Projekt i realizacja: HibNET.pl